28х18х15мм, Uin=110..240 VАС, Uout=5 VDC, Imax=0,4 A, Pout=2 W
28х18х15мм, Uin=110..240 VАС, Uout=5 VDC, Imax=0,4 A, Pout=2 W
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Вхідна напруга | 110-240 AC Вольт |
| Вихідна напруга | 5 Вольт |
| Вихідна напруга друга | немає |
| Габаритна висота | 15 мм |
| Габаритна довжина | 28 мм |
| Габаритна ширина | 18 мм |
| Максимальна потужність | 2 Ватт |
| Максимальний віхідний струм | 0,4 Ампер |
| Вага НЕТТО | 5 грам |
💳
Ми приймаємо оплату зручними для вас способами: банківською карткою, безготівково на рахунок за реквізитами IBAN, а також готівкою. Ми завжди раді вашому замовленню та дбаємо, щоб оплата була простою і зручною.
У фізичному магазині доступні всі форми оплати, на точці видачі — лише банківська картка.
Для замовлень через сайт доступна безготівкова оплата на рахунок за реквізитами IBAN. Є також післяплата.