31х23мм, DC 12В, 6500K, 64Лм, 0,72Вт, цоколь SV8, 5, 16 світлодіодів 3528
31х23мм, DC 12В, 6500K, 64Лм, 0,72Вт, цоколь SV8, 5, 16 світлодіодів 3528
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Габарити | 31x23 мм |
| Кількість світлодіодів | 16 шт |
| Напруга живлення | 12 В (DC) |
| Загальна потужність | 0,72 Вт |
| Споживаний струм | 0,06 А |
| Світловий потік | 64 |
| Температура свічення | 6500 К |
| Тип лампи | C5W |
| Тип світлодіодів | 3528 |
| Колір свічення | білий холодний |
| Цоколь лампи | SV8.5 |
💳
Ми приймаємо оплату зручними для вас способами: банківською карткою, безготівково на рахунок за реквізитами IBAN, а також готівкою. Ми завжди раді вашому замовленню та дбаємо, щоб оплата була простою і зручною.
У фізичному магазині доступні всі форми оплати, на точці видачі — лише банківська картка.
Для замовлень через сайт доступна безготівкова оплата на рахунок за реквізитами IBAN. Є також післяплата.
опис у кожному автомобілі рано чи пізно виходять з ладу лампи підсвічування салону, панелі приладів, номерного знака, ходові вогні і т.п., тому необхідно мати заміну таким лампам. В даному розділі представлені лампи стандартних цоколів, виконані за типом ламп які стоять в автомобілі. Відмінність в тому що дані лампи є світлодіодними, і є більш економними ніж лампи розжарювання. Характеристики