50W, 200-480°C ±10 ° C, піт. паяльника 26В, 360х170х115 мм,
50W, 200-480°C ±10 ° C, піт. паяльника 26В, 360х170х115 мм,
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Розмір блоку | 160х115х85 мм |
| Вага, кг | 1,6 |
| Вага блоку, кг | 1,1 |
| Загальна потужність | 40 Вт |
| Бренд | Yihua |
| Температура паяльника | 200-480 °C |
| Система жала | 900M |
| Потужність паяльника, Вт | 40 |
| Країна-виробник | Китай |
| Компоновка станції | паяльник |
💳
Ми приймаємо оплату зручними для вас способами: банківською карткою, безготівково на рахунок за реквізитами IBAN, а також готівкою. Ми завжди раді вашому замовленню та дбаємо, щоб оплата була простою і зручною.
У фізичному магазині доступні всі форми оплати, на точці видачі — лише банківська картка.
Для замовлень через сайт доступна безготівкова оплата на рахунок за реквізитами IBAN. Є також післяплата.
Опис
Паяльна станція YIHUA-936 - комбінація паяльника та керуючого блоку, що дозволяє зручно та ефективно виконувати пайку різноманітних радіокомпонентів
Корпус станції виготовлений із пластику. На лицьовій панелі знаходиться ручка регулювання температури, індикатор процесу нагрівання (світлодіод) та роз'єм для підключення паяльника. Увімкнення пристрою здійснюється за допомогою перемикача на бічній панелі корпусу станції.
Технічні характеристики
Комплектність