Вимірювання V, A, R, HOLD, підсвічування, діод, звук. прозв., генератор імп
Вимірювання V, A, R, HOLD, підсвічування, діод, звук. прозв., генератор імп
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Вимірювання постійної напруги | 200мВ - 500В |
| Вимірювання змінної напруги | до 500В |
| Вимірювання постійного струму | 2мА - 10А |
| Звукова продзвонка | так |
| Живлення | крона |
| Вибір діапазонів | ручний |
| Автоматичне вимкнення | так |
| Підсвітка дисплею | так |
💳
Ми приймаємо оплату зручними для вас способами: банківською карткою, безготівково на рахунок за реквізитами IBAN, а також готівкою. Ми завжди раді вашому замовленню та дбаємо, щоб оплата була простою і зручною.
У фізичному магазині доступні всі форми оплати, на точці видачі — лише банківська картка.
Для замовлень через сайт доступна безготівкова оплата на рахунок за реквізитами IBAN. Є також післяплата.
Опис
Цифровий мультиметр UT33D призначений для вимірювання постійної та змінної напруги, постійного струму та опору. Прилад оснащений функціями перевірки діодів, звукового продзвонювання, генератором прямокутних імпульсів і підсвічуванням дисплея.
Технічні характеристики
| Постійна напруга (DC) | 200 мВ; 2 В; 20 В; 200 В; 500 В |
| Змінна напруга (AC) | 200 В; 500 В |
| Постійний струм (DC) | 2 мА – 10 А |
| Опір | 200 Ом – 200 МОм |
| Генератор імпульсів | 50 Гц, 47 кОм |
| Розмір | 133×77×38 мм |
Функціонал