Вимірювання V, A, R, F, діод, звукова прозвонка, тест транзисторів
Вимірювання V, A, R, F, діод, звукова прозвонка, тест транзисторів
Відправка замовлень зроблених до 12:00 в той же день. Ми цінуємо ваш час.
Більш ніж 20000 назв товарів на власному складі, гарантує наявність та швидкість відправки вашого замовлення.
💳
Ми приймаємо оплату зручними для вас способами: банківською карткою, безготівково на рахунок за реквізитами IBAN, а також готівкою. Ми завжди раді вашому замовленню та дбаємо, щоб оплата була простою і зручною.
У фізичному магазині доступні всі форми оплати, на точці видачі — лише банківська картка.
Для замовлень через сайт доступна безготівкова оплата на рахунок за реквізитами IBAN. Є також післяплата.
Описание
Мультиметр предназначен для измерения основных электрических параметров при диагностике и обслуживании электронных устройств и электрических цепей. Прибор выполняет измерение постоянного и переменного напряжения, силы тока, сопротивления и ёмкости. Поддерживает проверку диодов, звуковую прозвонку цепи и тестирование транзисторов.
Технические характеристики
| Постоянное напряжение (DC) | 200 мВ / 2 В / 20 В / 200 В / 1000 В |
| Переменное напряжение (AC) | 2 В / 20 В / 200 В / 750 В |
| Постоянный ток (DC) | 20 мкА / 2 мА / 200 мА / 20 А |
| Переменный ток (AC) | 2 мА / 200 мА / 20 А |
| Сопротивление | 200 Ом / 2 кОм / 20 кОм / 200 кОм / 2 МОм / 20 МОм |
| Ёмкость | 20 нФ / 2 мкФ / 20 мкФ / 200 мкФ |
| Проверка диодов | 3 В |
| Коэффициент усиления транзисторов | hFE, h21 |
| Питание | батарея 9 В |
Функционал
. измерение постоянного напряжения
. измерение переменного напряжения
. измерение постоянного тока
. измерение переменного тока
. измерение сопротивления
. измерение ёмкости
. проверка диодов
. звуковая прозвонка цепи
. тестирование транзисторов