51х43хh35 мм; вхід 230 В AC; вихід 1 канал 12 В AC 10 ВА
51х43хh35 мм; вхід 230 В AC; вихід 1 канал 12 В AC 10 ВА
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Вага НЕТТО | 290 Грамм |
| Висота | 35 мм |
| Вихідна напруга 1 | 12 Вольт |
| Довжина | 51 мм |
| Залитий компаундом | Так |
| Кількість вихідних обмоток | 1 |
| Номінальна вихідна потужність | 10 VA |
| Ширина | 43 мм |
💳
Ми приймаємо оплату зручними для вас способами: банківською карткою, безготівково на рахунок за реквізитами IBAN, а також готівкою. Ми завжди раді вашому замовленню та дбаємо, щоб оплата була простою і зручною.
У фізичному магазині доступні всі форми оплати, на точці видачі — лише банківська картка.
Для замовлень через сайт доступна безготівкова оплата на рахунок за реквізитами IBAN. Є також післяплата.