45x38xh38mm, герметичний 230v --> 2x12v 2x4. 0VA
45x38xh38mm, герметичний 230v --> 2x12v 2x4. 0VA
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Висота | 38 мм |
| Вихідна напруга 1 | 12 Вольт |
| Довжина | 45 мм |
| Залитий компаундом | Так |
| Кількість вихідних обмоток | 2 |
| Номінальна вихідна потужність | 4 VA |
| Ширина | 38 мм |
| Вага НЕТТО | 265 Грамм |
💳
Ми приймаємо оплату зручними для вас способами: банківською карткою, безготівково на рахунок за реквізитами IBAN, а також готівкою. Ми завжди раді вашому замовленню та дбаємо, щоб оплата була простою і зручною.
У фізичному магазині доступні всі форми оплати, на точці видачі — лише банківська картка.
Для замовлень через сайт доступна безготівкова оплата на рахунок за реквізитами IBAN. Є також післяплата.