47x30x19mm, з вікном, під два гвинти
47x30x19mm, з вікном, під два гвинти
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Вага НЕТТО | 10 грам |
| Висота | 19 мм |
| Довжина | 47 мм |
| Кріплення DIN | немає |
| Наявність перфорації | немає |
| Наявність штекер/розетка | немає |
| Частин корпусу | 2 шт. |
| Ширина | 30 мм |
💳
Ми приймаємо оплату зручними для вас способами: банківською карткою, безготівково на рахунок за реквізитами IBAN, а також готівкою. Ми завжди раді вашому замовленню та дбаємо, щоб оплата була простою і зручною.
У фізичному магазині доступні всі форми оплати, на точці видачі — лише банківська картка.
Для замовлень через сайт доступна безготівкова оплата на рахунок за реквізитами IBAN. Є також післяплата.