19,5х16хһ17мм, 10A/277VAC; 1 група контактів, 5pin, перемикає
19,5х16хһ17мм, 10A/277VAC; 1 група контактів, 5pin, перемикає
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Габаритна висота | 17 мм |
| Габаритна довжина | 19,5 мм |
| Габаритна ширина | 16 мм |
| Кількість виводів | 5 |
| Кількість груп контактів | 1 |
| Кількість котушек | 1 |
| Максимальне навантаження контактів AC | 10A / 125V |
| Бренд | FANGKE |
| Тип перемикання | ON-ON |
| Тип реле | перемикаючий |
💳
Ми приймаємо оплату зручними для вас способами: банківською карткою, безготівково на рахунок за реквізитами IBAN, а також готівкою. Ми завжди раді вашому замовленню та дбаємо, щоб оплата була простою і зручною.
У фізичному магазині доступні всі форми оплати, на точці видачі — лише банківська картка.
Для замовлень через сайт доступна безготівкова оплата на рахунок за реквізитами IBAN. Є також післяплата.