16х11хһ12мм; 3A/220VAC/24VDC; 6pin; 1 група контактів, перемикаюче
16х11хһ12мм; 3A/220VAC/24VDC; 6pin; 1 група контактів, перемикаюче
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Габаритна висота | 12 мм |
| Габаритна довжина | 16 мм |
| Габаритна ширина | 11 мм |
| Кількість виводів | 6 |
| Кількість груп контактів | 1 |
| Кількість котушок | 1 |
| Максимальне навантаження контактів AC | 3А / 220В |
| Бренд | QYZK |
| Тип перемикання | ON-ON |
| Тип реле | перемикаючий |
💳
Ми приймаємо оплату зручними для вас способами: банківською карткою, безготівково на рахунок за реквізитами IBAN, а також готівкою. Ми завжди раді вашому замовленню та дбаємо, щоб оплата була простою і зручною.
У фізичному магазині доступні всі форми оплати, на точці видачі — лише банківська картка.
Для замовлень через сайт доступна безготівкова оплата на рахунок за реквізитами IBAN. Є також післяплата.