24х13хһ10мм; 20A/14VDC; 2 групи контактів; 8pin; на замикання
24х13хһ10мм; 20A/14VDC; 2 групи контактів; 8pin; на замикання
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Габаритна висота | 10 мм |
| Габаритна довжина | 24 мм |
| Габаритна ширина | 13 мм |
| Кількість виводів | 8 |
| Кількість груп контактів | 2 |
| Кількість котушок | 2 |
| Максимальне навантаження контактів DC | 30А / 14В |
| Бренд | Hongfa |
| Тип перемикання | OFF-ON |
| Тип реле | на замикання |
💳
Ми приймаємо оплату зручними для вас способами: банківською карткою, безготівково на рахунок за реквізитами IBAN, а також готівкою. Ми завжди раді вашому замовленню та дбаємо, щоб оплата була простою і зручною.
У фізичному магазині доступні всі форми оплати, на точці видачі — лише банківська картка.
Для замовлень через сайт доступна безготівкова оплата на рахунок за реквізитами IBAN. Є також післяплата.