9х25мм, котушка 12В (12,6 В), Rобм=377Ом, 6 pin
9х25мм, котушка 12В (12,6 В), Rобм=377Ом, 6 pin
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Габаритна висота | 9 мм |
| Габаритна довжина | 25 мм |
| Габаритна ширина | 9 мм |
| Кількість виводів | 6 |
| Кількість груп контактів | 1 |
| Кількість котушок | 1 |
| Бренд | СССР |
💳
Ми приймаємо оплату зручними для вас способами: банківською карткою, безготівково на рахунок за реквізитами IBAN, а також готівкою. Ми завжди раді вашому замовленню та дбаємо, щоб оплата була простою і зручною.
У фізичному магазині доступні всі форми оплати, на точці видачі — лише банківська картка.
Для замовлень через сайт доступна безготівкова оплата на рахунок за реквізитами IBAN. Є також післяплата.