14х9хһ5мм; 0,5A/125VAC; 2A/30VDC; 2 групи контактів; 10pin; перемикаюче
14х9хһ5мм; 0,5A/125VAC; 2A/30VDC; 2 групи контактів; 10pin; перемикаюче
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Габаритна висота | 5 мм |
| Габаритна довжина | 14 мм |
| Габаритна ширина | 9 мм |
| Кількість виводів | 10 |
| Кількість груп контактів | 2 |
| Кількість котушок | 2 |
| Максимальне навантаження контактів AC | 0,5А / 125В |
| Максимальне навантаження контактів DC | 2А / 30В |
| Бренд | NF |
| Тип перемикання | ON-ON |
| Тип реле | перемикаючий |
💳
Ми приймаємо оплату зручними для вас способами: банківською карткою, безготівково на рахунок за реквізитами IBAN, а також готівкою. Ми завжди раді вашому замовленню та дбаємо, щоб оплата була простою і зручною.
У фізичному магазині доступні всі форми оплати, на точці видачі — лише банківська картка.
Для замовлень через сайт доступна безготівкова оплата на рахунок за реквізитами IBAN. Є також післяплата.