D12xH10мм, R=47 Ом, 2.4 кГц, 80 dB
D12xH10мм, R=47 Ом, 2.4 кГц, 80 dB
Відправка замовлень зроблених до 12:00 в той же день. Ми цінуємо ваш час.
Більш ніж 20000 назв товарів на власному складі, гарантує наявність та швидкість відправки вашого замовлення.
💳
Ми приймаємо оплату зручними для вас способами: банківською карткою, безготівково на рахунок за реквізитами IBAN, а також готівкою. Ми завжди раді вашому замовленню та дбаємо, щоб оплата була простою і зручною.
У фізичному магазині доступні всі форми оплати, на точці видачі — лише банківська картка.
Для замовлень через сайт доступна безготівкова оплата на рахунок за реквізитами IBAN. Є також післяплата.
| Серія/типорозмір | HY12 |
| Тип випромінювача | Електромагнітний |
| Вбудований генератор | Ні |
| Номінальна напруга | 5 V |
| робоча напруга | 3.0 – 8.0 V |
| Поточний | 40 мА |
| Резонансна частота | 2.4 кГц |
| Опір котушки | 47 Ом |
| Гучність звуку | 80 дБ |
| Електричний монтаж | Пайка в отвори |
| Діаметр | 12 мм |
| Висота | 10 мм |