41х27хһ35мм; 10A/250VAC/30VDC; 4 групи контактів; 14Pin; перемикає
41х27хһ35мм; 10A/250VAC/30VDC; 4 групи контактів; 14Pin; перемикає
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Габаритна висота | 35 мм |
| Габаритна довжина | 41 мм |
| Габаритна ширина | 27 мм |
| Кількість виводів | 14 |
| Кількість груп контактів | 4 |
| Максимальне навантаження контактів AC | 10А/ 250В |
| Максимальне навантаження контактів DC | 10А / 30В |
| Бренд | China |
| Тип перемикання | ON-ON |
| Тип реле | перемикаючий |
| Напруга спрацьовування | 220В DC |
💳
Ми приймаємо оплату зручними для вас способами: банківською карткою, безготівково на рахунок за реквізитами IBAN, а також готівкою. Ми завжди раді вашому замовленню та дбаємо, щоб оплата була простою і зручною.
У фізичному магазині доступні всі форми оплати, на точці видачі — лише банківська картка.
Для замовлень через сайт доступна безготівкова оплата на рахунок за реквізитами IBAN. Є також післяплата.