чорні, червоні, блакитні, зелені, жовті; Dmax=22мм; 10кгс, -45...90°C
чорні, червоні, блакитні, зелені, жовті; Dmax=22мм; 10кгс, -45...90°C
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Довжина | 100 мм |
| Кількість в упаковці | 200 шт |
| Максимальний діаметр захоплення | 22 мм |
| Міцність | 10 кгс |
| Колір | різнокольорові |
| Ширина | 2,5 мм |
| Тип стяжки | звичайна |
💳
Ми приймаємо оплату зручними для вас способами: банківською карткою, безготівково на рахунок за реквізитами IBAN, а також готівкою. Ми завжди раді вашому замовленню та дбаємо, щоб оплата була простою і зручною.
У фізичному магазині доступні всі форми оплати, на точці видачі — лише банківська картка.
Для замовлень через сайт доступна безготівкова оплата на рахунок за реквізитами IBAN. Є також післяплата.