6V 12A, 151x51xH94mm,
6V 12A, 151x51xH94mm,
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Вага НЕТТО | 1580 грам |
| Висота | 9,4 см |
| Довжина | 15,1 см |
| Ємність | 12 Ah |
| Номінальна напруга | 6 Вольт |
| Бренд | LogicPower |
| Ширина | 5,1 см |
💳
Ми приймаємо оплату зручними для вас способами: банківською карткою, безготівково на рахунок за реквізитами IBAN, а також готівкою. Ми завжди раді вашому замовленню та дбаємо, щоб оплата була простою і зручною.
У фізичному магазині доступні всі форми оплати, на точці видачі — лише банківська картка.
Для замовлень через сайт доступна безготівкова оплата на рахунок за реквізитами IBAN. Є також післяплата.