151х65х93мм, 12В, 9Ач, струм заряду до 2,7 а, час заряду 12 годин
151х65х93мм, 12В, 9Ач, струм заряду до 2,7 а, час заряду 12 годин
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Вага НЕТТО | 2220 грам |
| Висота | 9,3 см |
| Довжина | 15,1 см |
| Ємність | 9 Ah |
| Номінальна напруга | 12 Вольт |
| Бренд | RITAR |
| Ширина | 6,5 см |
💳
Ми приймаємо оплату зручними для вас способами: банківською карткою, безготівково на рахунок за реквізитами IBAN, а також готівкою. Ми завжди раді вашому замовленню та дбаємо, щоб оплата була простою і зручною.
У фізичному магазині доступні всі форми оплати, на точці видачі — лише банківська картка.
Для замовлень через сайт доступна безготівкова оплата на рахунок за реквізитами IBAN. Є також післяплата.
Характеристики