181x77xh167, 12В, 18ач, струм заряду до 5.4 А
181x77xh167, 12В, 18ач, струм заряду до 5.4 А
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Вага НЕТТО | 2185 грам |
| Висота | 9,9 см |
| Довжина | 15,1 см |
| Ємність | 9 Ah |
| Номінальна напруга | 12 Вольт |
| Бренд | RITAR |
| Ширина | 6,6 см |
💳
Ми приймаємо оплату зручними для вас способами: банківською карткою, безготівково на рахунок за реквізитами IBAN, а також готівкою. Ми завжди раді вашому замовленню та дбаємо, щоб оплата була простою і зручною.
У фізичному магазині доступні всі форми оплати, на точці видачі — лише банківська картка.
Для замовлень через сайт доступна безготівкова оплата на рахунок за реквізитами IBAN. Є також післяплата.