33x23xH90мм; для ліхтариків
33x23xH90мм; для ліхтариків
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Вага НЕТТО | 115 грам |
| Висота | 9 см |
| Довжина | 3,3 см |
| Ємність | 1,2 Ah |
| Номінальна напруга | 4 Вольт |
| Бренд | China |
| Ширина | 2,3 см |
💳
Ми приймаємо оплату зручними для вас способами: банківською карткою, безготівково на рахунок за реквізитами IBAN, а також готівкою. Ми завжди раді вашому замовленню та дбаємо, щоб оплата була простою і зручною.
У фізичному магазині доступні всі форми оплати, на точці видачі — лише банківська картка.
Для замовлень через сайт доступна безготівкова оплата на рахунок за реквізитами IBAN. Є також післяплата.