150x66x97мм; зібрано на основі акумуляторів Li-Ion 18650
150x66x97мм; зібрано на основі акумуляторів Li-Ion 18650
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Вага НЕТТО | 540 грам |
| Висота | 9,7 см |
| Довжина | 15 см |
| Ємність | 6 Ah |
| Номінальна напруга | 12 Вольт |
| Бренд | QSuo (China) |
| Ширина | 6,6 см |
💳
Ми приймаємо оплату зручними для вас способами: банківською карткою, безготівково на рахунок за реквізитами IBAN, а також готівкою. Ми завжди раді вашому замовленню та дбаємо, щоб оплата була простою і зручною.
У фізичному магазині доступні всі форми оплати, на точці видачі — лише банківська картка.
Для замовлень через сайт доступна безготівкова оплата на рахунок за реквізитами IBAN. Є також післяплата.