16х10хһ11мм; 1A/120VAC; 2A/24VDC; 1 група; 6pin; перемикає
16х10хһ11мм; 1A/120VAC; 2A/24VDC; 1 група; 6pin; перемикає
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Габаритна висота | 11 мм |
| Габаритна довжина | 16 мм |
| Габаритна ширина | 10 мм |
| Кількість виводів | 6 |
| Кількість груп контактів | 1 |
| Кількість котушек | 1 |
| Максимальне навантаження контактів AC | 1A / 120V |
| Максимальне навантаження контактів DC | 2A / 24V |
| Бренд | Rayex Elec. |
| Тип перемикання | ON-ON |
| Тип реле | перемикаючий |
💳
Ми приймаємо оплату зручними для вас способами: банківською карткою, безготівково на рахунок за реквізитами IBAN, а також готівкою. Ми завжди раді вашому замовленню та дбаємо, щоб оплата була простою і зручною.
У фізичному магазині доступні всі форми оплати, на точці видачі — лише банківська картка.
Для замовлень через сайт доступна безготівкова оплата на рахунок за реквізитами IBAN. Є також післяплата.