85х58х33мм, Uin=220VАС, Uout=12VDC, Imax=4A, Pout=48W
85х58х33мм, Uin=220VАС, Uout=12VDC, Imax=4A, Pout=48W
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Вхідна напруга | 220 AC Вольт |
| Вихідна напруга | 12 Вольт |
| Габаритна висота | 33 мм |
| Габаритна довжина | 85 мм |
| Габаритна ширина | 58 мм |
| Максимальна потужність | 48 Ватт |
| Максимальний віхідний струм | 4 Ампер |
💳
Ми приймаємо оплату зручними для вас способами: банківською карткою, безготівково на рахунок за реквізитами IBAN, а також готівкою. Ми завжди раді вашому замовленню та дбаємо, щоб оплата була простою і зручною.
У фізичному магазині доступні всі форми оплати, на точці видачі — лише банківська картка.
Для замовлень через сайт доступна безготівкова оплата на рахунок за реквізитами IBAN. Є також післяплата.