85х59х33мм, Uin=220VАС, Uout=12VDC, Imax=3A, Pout=36W
85х59х33мм, Uin=220VАС, Uout=12VDC, Imax=3A, Pout=36W
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Вхідна напруга | 220 AC Вольт |
| Вихідна напруга | 12 Вольт |
| Габаритна висота | 33 мм |
| Габаритна довжина | 85 мм |
| Габаритна ширина | 59 мм |
| Максимальна потужність | 36 Ватт |
| Максимальний віхідний струм | 3 Ампер |
💳
Ми приймаємо оплату зручними для вас способами: банківською карткою, безготівково на рахунок за реквізитами IBAN, а також готівкою. Ми завжди раді вашому замовленню та дбаємо, щоб оплата була простою і зручною.
У фізичному магазині доступні всі форми оплати, на точці видачі — лише банківська картка.
Для замовлень через сайт доступна безготівкова оплата на рахунок за реквізитами IBAN. Є також післяплата.
Опис
Перетворювач AC-DC він же імпульсний джерело живлення - пристрій, що перетворює змінну напругу, що додається до входу в постійну напругу нижчого значення. Ступінь зниження напруги встановлюється за допомогою підстроювального резистора, або є встановленим за умовчанням.
Особливості підключення
Технічні характеристики