200х110х50мм, Uin=220 VАС, Uout=5 VDC, Imax=40 A, Pout=200 W
200х110х50мм, Uin=220 VАС, Uout=5 VDC, Imax=40 A, Pout=200 W
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Вхідна напруга | 220 AC Вольт |
| Вихідна напруга | 5 Вольт |
| Габаритна висота | 50 мм |
| Габаритна довжина | 200 мм |
| Габаритна ширина | 110 мм |
| Максимальна потужність | 175 Ватт |
| Максимальний віхідний струм | 40 Ампер |
💳
Ми приймаємо оплату зручними для вас способами: банківською карткою, безготівково на рахунок за реквізитами IBAN, а також готівкою. Ми завжди раді вашому замовленню та дбаємо, щоб оплата була простою і зручною.
У фізичному магазині доступні всі форми оплати, на точці видачі — лише банківська картка.
Для замовлень через сайт доступна безготівкова оплата на рахунок за реквізитами IBAN. Є також післяплата.