44х21х14мм, Uin=3,2-40В, Uout=1,25-35В, Imax=3А, на LM2596S
44х21х14мм, Uin=3,2-40В, Uout=1,25-35В, Imax=3А, на LM2596S
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Вхідна напруга | 3,2-40 Вольт |
| Вихідна напруга | 1,25-35 Вольт |
| Габаритна висота | 14 мм |
| Габаритна довжина | 44 мм |
| Габаритна ширина | 21 мм |
| Максимальний віхідний струм | 3 Ампер |
| Роз'єм | немає |
| Тип модуля | підвищуючий |
💳
Ми приймаємо оплату зручними для вас способами: банківською карткою, безготівково на рахунок за реквізитами IBAN, а також готівкою. Ми завжди раді вашому замовленню та дбаємо, щоб оплата була простою і зручною.
У фізичному магазині доступні всі форми оплати, на точці видачі — лише банківська картка.
Для замовлень через сайт доступна безготівкова оплата на рахунок за реквізитами IBAN. Є також післяплата.
Понижуючий DC-DC перетворювач призначений для стабілізації постійної напруги в межах 1,25–35 В при вхідній напрузі 3,2–40 В. Максимальний вихідний струм становить 3 А. Оснащений регулюванням вихідної напруги.
Особливості підключення