64х47х29мм, Uin=4-40 V, Uout=1,25-36 V, Imax=8 A, на XL4016E1, регульований
64х47х29мм, Uin=4-40 V, Uout=1,25-36 V, Imax=8 A, на XL4016E1, регульований
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Вхідна напруга | 4-40 Вольт |
| Вихідна напруга | 1,25-36 Вольт |
| Габаритна висота | 29 мм |
| Габаритна довжина | 64 мм |
| Габаритна ширина | 47 мм |
| Максимальний віхідний струм | 8 Ампер |
| Роз'єм | клемна колодка |
| Тип модуля | понижуючий |
💳
Ми приймаємо оплату зручними для вас способами: банківською карткою, безготівково на рахунок за реквізитами IBAN, а також готівкою. Ми завжди раді вашому замовленню та дбаємо, щоб оплата була простою і зручною.
У фізичному магазині доступні всі форми оплати, на точці видачі — лише банківська картка.
Для замовлень через сайт доступна безготівкова оплата на рахунок за реквізитами IBAN. Є також післяплата.
Понижуючий DC-DC перетворювач з вольтметром призначений для зниження постійної напруги з діапазону 4–40 В до значень від 1,25 до 36 В. Максимальний вихідний струм становить 8 А. Оснащений дисплеєм для відображення вихідної напруги.
Особливості підключення
Регулювання напруги здійснюється за допомогою багатооборотного підстроювального резистора.