50x33x12mm, Uin=9-28V; Uout=3.3V; Uout=5V; Imax=3A
50x33x12mm, Uin=9-28V; Uout=3.3V; Uout=5V; Imax=3A
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Вхідна напруга | 5 Вольт |
| Вихідна напруга | 9-28 Вольт |
| Габаритна висота | 12 мм |
| Габаритна довжина | 50 мм |
| Габаритна ширина | 33 мм |
| Максимальний віхідний струм | 3 Ампер |
| Тип модуля | понижуючий |
💳
Ми приймаємо оплату зручними для вас способами: банківською карткою, безготівково на рахунок за реквізитами IBAN, а також готівкою. Ми завжди раді вашому замовленню та дбаємо, щоб оплата була простою і зручною.
У фізичному магазині доступні всі форми оплати, на точці видачі — лише банківська картка.
Для замовлень через сайт доступна безготівкова оплата на рахунок за реквізитами IBAN. Є також післяплата.
Універсальний понижуючий DC‑DC модуль живлення призначений для стабілізації напруги на рівні 3,3 В, 5 В або 12 В при вхідній напрузі 9–28 В. Максимальний вихідний струм становить 3 А.