30х13х9мм, Uin=1,2-5 V, Uout=5В, Imax=0,6 а, не регульований
30х13х9мм, Uin=1,2-5 V, Uout=5В, Imax=0,6 а, не регульований
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Вхідна напруга | 1,2-5 Вольт |
| Вихідна напруга | 5 Вольт |
| Габаритна висота | 9 мм |
| Габаритна довжина | 30 мм |
| Габаритна ширина | 13 мм |
| Максимальний віхідний струм | 0,6 Ампер |
| Роз'єм | немає |
| Тип модуля | підвищуючий |
💳
Ми приймаємо оплату зручними для вас способами: банківською карткою, безготівково на рахунок за реквізитами IBAN, а також готівкою. Ми завжди раді вашому замовленню та дбаємо, щоб оплата була простою і зручною.
У фізичному магазині доступні всі форми оплати, на точці видачі — лише банківська картка.
Для замовлень через сайт доступна безготівкова оплата на рахунок за реквізитами IBAN. Є також післяплата.
Особливості підключення