61х21х14мм, Uin=5-40 V, Uout=5 V (USB A), Imax=2 а, з вольтметром
61х21х14мм, Uin=5-40 V, Uout=5 V (USB A), Imax=2 а, з вольтметром
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Вхідна напруга | 5-40 Вольт |
| Вихідна напруга | 5 Вольт |
| Габаритна висота | 14 мм |
| Габаритна довжина | 61 мм |
| Габаритна ширина | 21 мм |
| Максимальний віхідний струм | 2 Ампер |
| Роз'єм | гніздо USB A |
| Тип модуля | понижуючий |
💳
Ми приймаємо оплату зручними для вас способами: банківською карткою, безготівково на рахунок за реквізитами IBAN, а також готівкою. Ми завжди раді вашому замовленню та дбаємо, щоб оплата була простою і зручною.
У фізичному магазині доступні всі форми оплати, на точці видачі — лише банківська картка.
Для замовлень через сайт доступна безготівкова оплата на рахунок за реквізитами IBAN. Є також післяплата.
Понижуючий DC‑DC перетворювач забезпечує стабільну напругу 5 В при вхідній напрузі до 40 В. Оснащений вольтметром і USB‑виходом для живлення електронних пристроїв струмом до 2 А.
Особливості підключення