20х12х4мм, Uin=5,5-35 V, Uout=5 V, Imax=1 A на HX1314G
20х12х4мм, Uin=5,5-35 V, Uout=5 V, Imax=1 A на HX1314G
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Вхідна напруга | 5,5-35 Вольт |
| Вихідна напруга | 5 Вольт |
| Габаритна висота | 4 мм |
| Габаритна довжина | 20 мм |
| Габаритна ширина | 12 мм |
| Максимальний віхідний струм | 1 Ампер |
| Тип модуля | понижуючий |
💳
Ми приймаємо оплату зручними для вас способами: банківською карткою, безготівково на рахунок за реквізитами IBAN, а також готівкою. Ми завжди раді вашому замовленню та дбаємо, щоб оплата була простою і зручною.
У фізичному магазині доступні всі форми оплати, на точці видачі — лише банківська картка.
Для замовлень через сайт доступна безготівкова оплата на рахунок за реквізитами IBAN. Є також післяплата.