33х18х10мм, Uin=0,9-5 V, Uout=5 V (USB A), Imax= 600 мA
33х18х10мм, Uin=0,9-5 V, Uout=5 V (USB A), Imax= 600 мA
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Вхідна напруга | 0,9-5 Ампер |
| Вихідна напруга | 5 Ампер |
| Габаритна висота | 10 мм |
| Габаритна довжина | 33 мм |
| Габаритна ширина | 18 мм |
| Максимальний віхідний струм | 0,6 Ампер |
| Роз'єм | гніздо USB A |
| Тип модуля | підвищуючий |
💳
Ми приймаємо оплату зручними для вас способами: банківською карткою, безготівково на рахунок за реквізитами IBAN, а також готівкою. Ми завжди раді вашому замовленню та дбаємо, щоб оплата була простою і зручною.
У фізичному магазині доступні всі форми оплати, на точці видачі — лише банківська картка.
Для замовлень через сайт доступна безготівкова оплата на рахунок за реквізитами IBAN. Є також післяплата.
Преобразувач призначений для підвищення постійної напруги з діапазону 0,9–5 В до стабільних 5 В. Оснащений виходом USB-A та забезпечує струм до 600 мА. Використовується для живлення USB-пристроїв від низьковольтних джерел.