Uвх = 11-25 В AC; Uвих = 12 В; Імакс = 1,5 А
Uвх = 11-25 В AC; Uвих = 12 В; Імакс = 1,5 А
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Вхідна напруга | 11-25 Вольт |
| Вихідна напруга | 12 Вольт |
| Габаритна висота | 24 мм |
| Габаритна довжина | 39 мм |
| Габаритна ширина | 24 мм |
| Максимальний віхідний струм | 1,5 |
| Роз'єм | немає |
| Тип модуля | понижуючий |
💳
Ми приймаємо оплату зручними для вас способами: банківською карткою, безготівково на рахунок за реквізитами IBAN, а також готівкою. Ми завжди раді вашому замовленню та дбаємо, щоб оплата була простою і зручною.
У фізичному магазині доступні всі форми оплати, на точці видачі — лише банківська картка.
Для замовлень через сайт доступна безготівкова оплата на рахунок за реквізитами IBAN. Є також післяплата.