26x12x3мм, Uвх.=3,3-12В, Uвих.=1,8 В, Івих.=800мА, AMS1117-1.8
26x12x3мм, Uвх.=3,3-12В, Uвих.=1,8 В, Івих.=800мА, AMS1117-1.8
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Вхідна напруга | 3,3-12 Вольт |
| Вихідна напруга | 1,8 Вольт |
| Габаритна висота | 3 мм |
| Габаритна довжина | 26 мм |
| Габаритна ширина | 12 мм |
| Максимальний віхідний струм | 0,8 Ампер |
| Роз'єм | немає |
| Тип модуля | понижуючий |
💳
Ми приймаємо оплату зручними для вас способами: банківською карткою, безготівково на рахунок за реквізитами IBAN, а також готівкою. Ми завжди раді вашому замовленню та дбаємо, щоб оплата була простою і зручною.
У фізичному магазині доступні всі форми оплати, на точці видачі — лише банківська картка.
Для замовлень через сайт доступна безготівкова оплата на рахунок за реквізитами IBAN. Є також післяплата.
Модуль призначений для зниження постійної напруги з діапазону 3,3–12 В до фіксованих 1,8 В. Виконаний на лінійному стабілізаторі AMS1117-1.8. Оснащений світлодіодною індикацією наявності живлення та застосовується для живлення аналогових схем, портативних пристроїв і мікроконтролерних проєктів.
Особливості підключення