100x80x14мм, Uin=4-40В; U1out=3,3В, U2out=5В, U3out=12В, U4out=1,2-37В;
100x80x14мм, Uin=4-40В; U1out=3,3В, U2out=5В, U3out=12В, U4out=1,2-37В;
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Вхідна напруга | 4-40 Вольт |
| Вихідна напруга | 1,2-37 Вольт |
| Габаритна висота | 14 мм |
| Габаритна довжина | 100 мм |
| Габаритна ширина | 80 мм |
| Максимальний віхідний струм | 3 Ампер |
| Роз'єм | клемна колодка |
| Тип модуля | понижуючий |
💳
Ми приймаємо оплату зручними для вас способами: банківською карткою, безготівково на рахунок за реквізитами IBAN, а також готівкою. Ми завжди раді вашому замовленню та дбаємо, щоб оплата була простою і зручною.
У фізичному магазині доступні всі форми оплати, на точці видачі — лише банківська картка.
Для замовлень через сайт доступна безготівкова оплата на рахунок за реквізитами IBAN. Є також післяплата.
Понижувальний DC-DC перетворювач призначений для одночасного живлення кількох навантажень від одного джерела постійної напруги. Модуль має чотири незалежні вихідні канали з фіксованими та регульованою напругами, що дозволяє використовувати його у складних електронних системах і розподілених колах живлення.