XL6019E1; 53х26хН13 мм, Uin=5-32 В, Uout=1,5-35 в, Iout=1,5 А, Pout=20 Вт
XL6019E1; 53х26хН13 мм, Uin=5-32 В, Uout=1,5-35 в, Iout=1,5 А, Pout=20 Вт
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Вхідна напруга | 5-32 Вольт |
| Вихідна напруга | 1,5-35 Вольт |
| Габаритна висота | 13 мм |
| Габаритна довжина | 53 мм |
| Габаритна ширина | 26 мм |
| Максимальна потужність | 20 Ватт |
| Максимальний віхідний струм | 1,5 Ампер |
| Роз'єм | немає |
| Тип модуля | підвищуючий-понижуючий |
💳
Ми приймаємо оплату зручними для вас способами: банківською карткою, безготівково на рахунок за реквізитами IBAN, а також готівкою. Ми завжди раді вашому замовленню та дбаємо, щоб оплата була простою і зручною.
У фізичному магазині доступні всі форми оплати, на точці видачі — лише банківська картка.
Для замовлень через сайт доступна безготівкова оплата на рахунок за реквізитами IBAN. Є також післяплата.
Підвищувально-понижувальний DC-DC перетворювач призначений для стабілізації вихідної напруги при вхідній напрузі, що може бути як вищою, так і нижчою за необхідну. Забезпечує регульовану вихідну напругу в широкому діапазоні та застосовується в джерелах живлення й електронних пристроях зі змінною вхідною напругою.