37х18х7мм, Uin=2-24V / type-C, Uout=5-28V, Imax=2 A, на MT3608
37х18х7мм, Uin=2-24V / type-C, Uout=5-28V, Imax=2 A, на MT3608
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Вхідна напруга | 2-28 Вольт |
| Вихідна напруга | 5-28 Вольт |
| Габаритна висота | 7 мм |
| Габаритна довжина | 37 мм |
| Габаритна ширина | 18 мм |
| Максимальний віхідний струм | 2 Ампер |
| Роз'єм | немає |
| Тип модуля | підвищуючий |
💳
Ми приймаємо оплату зручними для вас способами: банківською карткою, безготівково на рахунок за реквізитами IBAN, а також готівкою. Ми завжди раді вашому замовленню та дбаємо, щоб оплата була простою і зручною.
У фізичному магазині доступні всі форми оплати, на точці видачі — лише банківська картка.
Для замовлень через сайт доступна безготівкова оплата на рахунок за реквізитами IBAN. Є також післяплата.
Перетворювач призначений для підвищення постійної напруги з діапазону 2–24 В до регульованої вихідної напруги 5–28 В. Виконаний на контролері MT3608 та розрахований на вихідний струм до 2 А. Застосовується в автономних джерелах живлення та електронних пристроях з низьковольтним входом.
Особливості підключення
Регулювання напруги здійснюється за допомогою багатооборотного підстроювального резистора.