на LM2596S-5.0; 67х19х20мм, Uin=6-40 V, Uout=5 V, 2xUSB
на LM2596S-5.0; 67х19х20мм, Uin=6-40 V, Uout=5 V, 2xUSB
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Вхідна напруга | 6-40 Вольт |
| Вихідна напруга | 5 Вольт |
| Габаритна висота | 20 мм |
| Габаритна довжина | 67 мм |
| Габаритна ширина | 19 мм |
| Максимальний віхідний струм | 3 Ампер |
| Роз'єм | гніздо USB A |
| Тип модуля | понижуючий |
💳
Ми приймаємо оплату зручними для вас способами: банківською карткою, безготівково на рахунок за реквізитами IBAN, а також готівкою. Ми завжди раді вашому замовленню та дбаємо, щоб оплата була простою і зручною.
У фізичному магазині доступні всі форми оплати, на точці видачі — лише банківська картка.
Для замовлень через сайт доступна безготівкова оплата на рахунок за реквізитами IBAN. Є також післяплата.