38x32x15 мм, Uin = 4 - 38 В, Uout = 1,25 - 36 В, Imax= 5 А
38x32x15 мм, Uin = 4 - 38 В, Uout = 1,25 - 36 В, Imax= 5 А
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Вхідна напруга | 4-38 Вольт |
| Вихідна напруга | 1,25-36 Вольт |
| Габаритна висота | 15 мм |
| Габаритна довжина | 38 мм |
| Габаритна ширина | 32 мм |
| Максимальний віхідний струм | 5 Ампер |
| Роз'єм | клемна колодка |
| Тип модуля | понижуючий |
💳
Ми приймаємо оплату зручними для вас способами: банківською карткою, безготівково на рахунок за реквізитами IBAN, а також готівкою. Ми завжди раді вашому замовленню та дбаємо, щоб оплата була простою і зручною.
У фізичному магазині доступні всі форми оплати, на точці видачі — лише банківська картка.
Для замовлень через сайт доступна безготівкова оплата на рахунок за реквізитами IBAN. Є також післяплата.