60x31x21 мм, Uin = 6 - 32 В, Uout = 6 - 42 В, Imax= 6 А (8А з охолодженням)
60x31x21 мм, Uin = 6 - 32 В, Uout = 6 - 42 В, Imax= 6 А (8А з охолодженням)
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Вхідна напруга | 6-32 Вольт |
| Вихідна напруга | 6-42 Вольт |
| Габаритна висота | 21 мм |
| Габаритна довжина | 60 мм |
| Габаритна ширина | 31 мм |
| Максимальний віхідний струм | 6 |
| Роз'єм | клемна колодка |
| Тип модуля | підвищуючий |
💳
Ми приймаємо оплату зручними для вас способами: банківською карткою, безготівково на рахунок за реквізитами IBAN, а також готівкою. Ми завжди раді вашому замовленню та дбаємо, щоб оплата була простою і зручною.
У фізичному магазині доступні всі форми оплати, на точці видачі — лише банківська картка.
Для замовлень через сайт доступна безготівкова оплата на рахунок за реквізитами IBAN. Є також післяплата.