48х40х20мм, Uin=8-35В, Uout=5В, Pmax=52Вт, 4xUSB
48х40х20мм, Uin=8-35В, Uout=5В, Pmax=52Вт, 4xUSB
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Вхідна напруга | 8-35 Вольт |
| Вихідна напруга | 5 Вольт |
| Габаритна висота | 20 мм |
| Габаритна довжина | 40 мм |
| Габаритна ширина | 48 мм |
| Максимальна потужність | 52 Ватт |
| Максимальний віхідний струм | 10 Ампер |
💳
Ми приймаємо оплату зручними для вас способами: банківською карткою, безготівково на рахунок за реквізитами IBAN, а також готівкою. Ми завжди раді вашому замовленню та дбаємо, щоб оплата була простою і зручною.
У фізичному магазині доступні всі форми оплати, на точці видачі — лише банківська картка.
Для замовлень через сайт доступна безготівкова оплата на рахунок за реквізитами IBAN. Є також післяплата.
Понижувальний DC-DC перетворювач призначений для стабілізації вихідної напруги 5В при вхідній напрузі в діапазоні від 8В до 35В. Забезпечує струм до 10А та потужність до 52Вт. Оснащений чотирма USB-портами.