75х60х56мм, Uin=10-60VDC, Uout=12-80 V, Imax=10 A, рег. струму і напруги
75х60х56мм, Uin=10-60VDC, Uout=12-80 V, Imax=10 A, рег. струму і напруги
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Вхідна напруга | 10-60 Вольт |
| Вихідна напруга | 12-80 Вольт |
| Габаритна висота | 56 мм |
| Габаритна довжина | 70 мм |
| Габаритна ширина | 56 мм |
| Максимальна потужність | 600 Ватт |
| Максимальний віхідний струм | 12 Ампер |
💳
Ми приймаємо оплату зручними для вас способами: банківською карткою, безготівково на рахунок за реквізитами IBAN, а також готівкою. Ми завжди раді вашому замовленню та дбаємо, щоб оплата була простою і зручною.
У фізичному магазині доступні всі форми оплати, на точці видачі — лише банківська картка.
Для замовлень через сайт доступна безготівкова оплата на рахунок за реквізитами IBAN. Є також післяплата.
Підвищувальний DC-DC перетворювач використовується для регулювання вихідної напруги в діапазоні від 12В до 80В при вхідній напрузі 10–60В. Підтримує струм до 10А та потужність до 600Вт. Оснащений функцією регулювання струму й напруги, системою захисту та потребує додаткового охолодження при високому навантаженні.