Uin=12-80V, Uout=2,5-50V, Imax=20A, стабілізація струму і напруги
Uin=12-80V, Uout=2,5-50V, Imax=20A, стабілізація струму і напруги
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Вхідна напруга | 12-80 Вольт |
| Вихідна напруга | 2,5-50 Вольт |
| Габаритна висота | 32 мм |
| Габаритна довжина | 125 мм |
| Габаритна ширина | 70 мм |
| Максимальна потужність | 600 Ватт |
| Максимальний віхідний струм | 20 Ампер |
💳
Ми приймаємо оплату зручними для вас способами: банківською карткою, безготівково на рахунок за реквізитами IBAN, а також готівкою. Ми завжди раді вашому замовленню та дбаємо, щоб оплата була простою і зручною.
У фізичному магазині доступні всі форми оплати, на точці видачі — лише банківська картка.
Для замовлень через сайт доступна безготівкова оплата на рахунок за реквізитами IBAN. Є також післяплата.
Опис роз'ємів