60х60х46мм, Uin=11-60VDC, Uout=0-45 V, Imax=12 A, рег. струму і напруги
60х60х46мм, Uin=11-60VDC, Uout=0-45 V, Imax=12 A, рег. струму і напруги
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Вхідна напруга | 11-60 Вольт |
| Вихідна напруга | 0-45 Вольт |
| Габаритна висота | 45 мм |
| Габаритна довжина | 60 мм |
| Габаритна ширина | 60 мм |
| Максимальна потужність | 400 Ватт |
| Максимальний віхідний струм | до 12 Ампер |
💳
Ми приймаємо оплату зручними для вас способами: банківською карткою, безготівково на рахунок за реквізитами IBAN, а також готівкою. Ми завжди раді вашому замовленню та дбаємо, щоб оплата була простою і зручною.
У фізичному магазині доступні всі форми оплати, на точці видачі — лише банківська картка.
Для замовлень через сайт доступна безготівкова оплата на рахунок за реквізитами IBAN. Є також післяплата.