60х30х16мм, вхід 5.5/2.5мм та клемник Uin=15-35V, Uout=12V, Imax=6A
60х30х16мм, вхід 5.5/2.5мм та клемник Uin=15-35V, Uout=12V, Imax=6A
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Вхідна напруга | 15-35 Вольт |
| Вихідна напруга | 12 Вольт |
| Габаритна висота | 16 мм |
| Габаритна довжина | 60 мм |
| Габаритна ширина | 30 мм |
| Максимальна потужність | 72 Ватт |
| Максимальний віхідний струм | 6 Ампер |
💳
Ми приймаємо оплату зручними для вас способами: банківською карткою, безготівково на рахунок за реквізитами IBAN, а також готівкою. Ми завжди раді вашому замовленню та дбаємо, щоб оплата була простою і зручною.
У фізичному магазині доступні всі форми оплати, на точці видачі — лише банківська картка.
Для замовлень через сайт доступна безготівкова оплата на рахунок за реквізитами IBAN. Є також післяплата.