Вимірювання V, A, R, NCV, HOLD, звук. прозв., діод, LED з підсвічуванням
Вимірювання V, A, R, NCV, HOLD, звук. прозв., діод, LED з підсвічуванням
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Максимальна постійна напруга, В | 600 |
| Максимальна змінна напруга, В | 600 |
| Максимальний змінний струм, А | 600 |
| Звукова прозвонка ланцюга | так |
| Тест діодів | так |
| Безконтактне визначення напруги (NCV) | так |
| Максимальний опір, МОм | 20 |
| Вибір діапазону | ручний |
💳
Ми приймаємо оплату зручними для вас способами: банківською карткою, безготівково на рахунок за реквізитами IBAN, а також готівкою. Ми завжди раді вашому замовленню та дбаємо, щоб оплата була простою і зручною.
У фізичному магазині доступні всі форми оплати, на точці видачі — лише банківська картка.
Для замовлень через сайт доступна безготівкова оплата на рахунок за реквізитами IBAN. Є також післяплата.
Опис
Струмовимірювальні кліщі PM2018A — цифровий вимірювальний прилад для визначення змінного струму без розриву електричного кола, а також вимірювання постійної та змінної напруги та електричного опору. Оснащені безконтактним детектором напруги (NCV) та функціями перевірки діодів і цілісності електричних ланцюгів.
Вимірювання
| Параметр | Межі вимірювання |
| Постійна напруга | до 600 В |
| Змінна напруга | до 600 В |
| Змінний струм | 2–600 А |
| Опір | 200 Ом – 20 МОм |
| Частота | 40–400 Гц |
Технічні характеристики
| Вхідний опір | 10 МОм |
| Живлення | 2×AAA 1,5 В |
| Розмір | 250×76×35 мм |
| Маса | ≈250 г |
| Робоча температура | 0…+50 °C |
| Температура зберігання | -10…+50 °C |
Функціонал