Вимірювання V, A, R, звукова прозвонка, діод
Вимірювання V, A, R, звукова прозвонка, діод
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Максимальна постійна напруга, В | 600 |
| Максимальна змінна напруга, В | 600 |
| Максимальний змінний струм, А | 400 |
| Звукова прозвонка ланцюга | так |
| Тест діодів | так |
| Максимальний опір, МОм | 20 |
| Вибір діапазону | ручний |
💳
Ми приймаємо оплату зручними для вас способами: банківською карткою, безготівково на рахунок за реквізитами IBAN, а також готівкою. Ми завжди раді вашому замовленню та дбаємо, щоб оплата була простою і зручною.
У фізичному магазині доступні всі форми оплати, на точці видачі — лише банківська картка.
Для замовлень через сайт доступна безготівкова оплата на рахунок за реквізитами IBAN. Є також післяплата.
Опис
Струмовимірювальні кліщі ST201 — цифровий вимірювальний прилад для визначення змінного струму без розриву електричного кола, а також вимірювання постійної та змінної напруги та електричного опору. Оснащені функціями перевірки діодів і цілісності електричних ланцюгів.
Вимірювання
| Параметр | Межі вимірювання |
| Постійна напруга | 200 мВ – 600 В |
| Змінна напруга | 2 В – 600 В |
| Змінний струм | 2 А – 400 А |
| Опір | 200 Ом – 20 МОм |
Технічні характеристики
| Живлення | 2×AAA |
| Матеріал корпусу | ABS |
| Категорія захисту | CAT II 600 В / CAT III 300 В |
| Розмір | 298×75.7×29.8 мм |
| Маса | 170 г |
| Точність | до ±0,5% |
Функціонал