41х16х18мм, Uin=90..264 VАС, Uout=9 VDC, Imax=0,35 A, Pout=3 W
41х16х18мм, Uin=90..264 VАС, Uout=9 VDC, Imax=0,35 A, Pout=3 W
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Вхідна напруга | 90-264 AC Вольт |
| Вихідна напруга | 9 Вольт |
| Габаритна висота | 18 мм |
| Габаритна довжина | 41 мм |
| Габаритна ширина | 16 мм |
| Максимальна потужність | 3 Ватт |
| Максимальний віхідний струм | 0,35 Ампер |
💳
Ми приймаємо оплату зручними для вас способами: банківською карткою, безготівково на рахунок за реквізитами IBAN, а також готівкою. Ми завжди раді вашому замовленню та дбаємо, щоб оплата була простою і зручною.
У фізичному магазині доступні всі форми оплати, на точці видачі — лише банківська картка.
Для замовлень через сайт доступна безготівкова оплата на рахунок за реквізитами IBAN. Є також післяплата.