52x24x17мм; Uin=100-240VАС
52x24x17мм; Uin=100-240VАС
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Вхідна напруга | 100-240 AC Вольт |
| Вихідна напруга | 24 Вольт |
| Вихідна напруга друга | немає |
| Габаритна висота | 17 мм |
| Габаритна довжина | 52 мм |
| Габаритна ширина | 24 мм |
| Максимальна потужність | 6 Ватт |
| Максимальний віхідний струм | 0,25 Ампер |
💳
Ми приймаємо оплату зручними для вас способами: банківською карткою, безготівково на рахунок за реквізитами IBAN, а також готівкою. Ми завжди раді вашому замовленню та дбаємо, щоб оплата була простою і зручною.
У фізичному магазині доступні всі форми оплати, на точці видачі — лише банківська картка.
Для замовлень через сайт доступна безготівкова оплата на рахунок за реквізитами IBAN. Є також післяплата.