30х20х18мм, Uin = 90..264 VАС, Uout= 5 VDC, Imax = 0,6 A, Pout = 3 W
30х20х18мм, Uin = 90..264 VАС, Uout= 5 VDC, Imax = 0,6 A, Pout = 3 W
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Вхідна напруга | 100-264 AC Вольт |
| Вихідна напруга | 5 Вольт |
| Вихідна напруга друга | немає |
| Габаритна висота | 18 мм |
| Габаритна довжина | 30 мм |
| Габаритна ширина | 20 мм |
| Максимальна потужність | 3 Ватт |
| Максимальний віхідний струм | 0,6 Ампер |
💳
Ми приймаємо оплату зручними для вас способами: банківською карткою, безготівково на рахунок за реквізитами IBAN, а також готівкою. Ми завжди раді вашому замовленню та дбаємо, щоб оплата була простою і зручною.
У фізичному магазині доступні всі форми оплати, на точці видачі — лише банківська картка.
Для замовлень через сайт доступна безготівкова оплата на рахунок за реквізитами IBAN. Є також післяплата.